AliOkazje to Aliexpress dla oszczędnych.

AliOkazje to Aliexpress dla oszczędnych

AliOkazje.pl to Aliexpress dla tych, którzy:

Naszym jedynym celem jest wyszukiwanie i dostarczanie najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych i najlepszych ofert z Aliexpres i dostarczanie ich prosto do tych, którzy woleli by żeby Aliexpress był po polsku.

Wierz albo nie - tak wyglądają wrota do krainy oszczędnych zakupów:

Aliexpres.com - strona główna

Popularne "Ali" obecne jest na rynku od 2010 roku i jest częścią Alibaba Group (założonej w 1999). Swoje usługi oferuje w ponad 20 krajach, w tym w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy w Rosji (gdzie jest największym sklepem internetowym).

Trudno nawet określić, jak wiele produktów jest wystawianych w tym serwisie każdego dnia, ani jakie obroty generuje.

Ważne jest jednak to, że prawie wszystkie oferty, jakie znajdziesz na Alliexpres będą znacznie tańsze niż to, co znajdziesz w całym polskim Internecie.

Pamiętaj proszę: nie zawsze tak będzie. Ale prawie zawsze.

Nic dziwnego więc, że tak wielu Polaków kupuje na Ali nie tylko na własne potrzeby, ale również po to, aby zakupiony towar odsprzedawać dalej. I robić tak własny biznes.

Najpopularniejszy schemat biznesowy wygląda tak:

Model Biznesowy Aliexpres Allegro

Jak widzisz - to najprostszy interes pod słońcem.

Kupujesz tanio na Ali, sprzedajesz drożej na Allegro albo OLX, albo w lokalnym serwisie.

Są oczywiście również i tacy, którzy sprzedaj towar kupiony na Ali w zwykłych, "standardowych" sklepach. Ale to zupełnie inna historia.

Obecnie nic nie wiadomo o tym, aby Aliexpres miał rozpocząć działalność w Polsce.

Bez względu na to, czy chcesz kupować dla siebie i bliskich, czy raczej na potrzeby swojego biznesu - jeśli chcesz korzystać z Alliexpres to AliOkazje są dla Ciebie.

Dlatego właśnie powstały AliOkazje.pl.

Chcemy ułatwić wszystkim chętnym korzystanie z niesamowicie bogatej oferty różnego rodzaju produktów dostępnych na Alliexpress.

Chcemy ułatwić wszystkim chętnym korzystanie z niesamowicie bogatej oferty różnego rodzaju produktów dostępnych na Alliexpress.

To nasza jedyna misja i cel.

Już teraz zapisz się na darmową listę mailingową Łowców AliOkazji!