Wyłączenie odpowiedzialności - AliOkazje.pl - Okazje z Aliexpress Które Musisz Zobaczyć

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis http://aliokazje.pl jest własnością AliOkazje i może zawierać reklamy, treści sponsorowane, płatne elementy, linki partnerskie i używać innych form monetyzacji.

Serwis http://aliokazje.pl przestrzega standardów marketingu referencji i poleceń. Wierzymy w szczerość relacji, opinii i tożsamości. Dlatego treści sponsorowane będą zawsze oznaczone jako takie.

AliOkazje.pl nigdy  nie jest bezpośrednio wynagradzane za dostarczanie opinii o produktach, usługach, stronach internetowych oraz innych tematach. Informacje i opinie wyrażane w tym serwisie są wyłącznie subiektywne. Jeśli rościmy sobie pretensję do tytułu eksperta w danym temacie, to będziemy krytykować bądź polecać dany produkt bądź usługę, jeśli wierzymy, że są one warte takiego właśnie, a nie innego traktowania. Każda informacja znaleziona tu, a dotycząca produktu, powinna zostać zweryfikowana u producenta bądź dostawcy.

Strona ta nie zawiera żadnych treści, które mogłyby tworzyć konflikt interesów.

AliOkazje.pl nie czyni żadnych gwarancji w zakresie informacji, deklarowanych gwarancji ani zabezpieczeń odnośnie trafności i pełności opisów produktów, usług itd., które mogą być przedmiotem treście tutaj publikowanych lub do których prowadzą linki z tej witryny.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej polityki wyłączenia odpowiedzialności lub strony w ogóle, pisz na adres: aliokazje(małpa)gmail(kropka)pl